GYAKORI KÉRDÉSEK

Lehet, hogy már meg is van rá a válaszunk!

Annak érdekében, hogy megkíméljünk az utánajárástól, összegyűjtöttem Neked a leggyakrabban felmerülő kérdéseket.

A plusz jelekre kattintva megtekintheted a válaszainkat.

GYAKORI KÉRDÉSEK

Lehet, hogy már meg is van rá a válaszunk!

Annak érdekében, hogy megkíméljünk az utánajárástól,

összegyűjtöttem Neked a leggyakrabban felmerülő kérdéseket.

A plusz jelekre kattintva megtekintheted a válaszainkat.

Gyakori kérdések az Útravaló Iskolával kacsolatosan

Iskolás gyermekek esetében 6-14 fős csoportokat alakítunk ki, óvodás gyermekek esetén pedig 6-8 fő a maximális létszám!

Telefonon vagy e-mailben az iskolák elérhetőségeik egyikén, melyek, a weboldalon az „Iskoláink” menüpont alatt találhatóak.

Októberben indulnak a csoportok, egy kurzus időtartama 10 hónap.

Az órák kezdési időpontjai iskolánként eltérőek. Az aktuális csoportokról az „Iskoláink” menüpont alatt tájékozódhat.

Nincs felvételi az iskolában.

Az oktatóval egyeztetett időpontban, pótolható a kimaradt óra.

A kurzus teljes ára 250.000 Ft. Egyösszegű kifizetés esetén 10% kedvezményt biztosítunk az árból. Részletfizetés esetén 25.000 Ft/hónap a képzés díja.

Kiiratkozási szándékát e-mailben vagy postai úton írásban teheti meg az iskola részére.

Igen, lehet csatlakozni. Az addig kimaradt órákra biztosítunk pótlási lehetőséget.

Igen, kerülhetnek egy csoportba, valamint 20%-os kedvezményt biztosítunk a képzés díjából, második vagy harmadik testvér esetén.

Magyar, angol és német nyelven. Az aktuális magyar, valamint idegen nyelvi csoportokról az „Iskoláink” menüpont alatt tájékozódhat.

Az ajánlott életkort figyelembe véve, kérjük, hogy önmagát ellátó és szobatiszta legyen a beiratkozó gyermek.

Van még megválaszolatlan kérdése?

Vegye fel a kapcsolatot velünk és mi minden kérdésére válaszolni fogunk!